REAL SISLEY SEDUCE

Mistrzowskie Uwodzenie


  • Index
  •  » Attraction
  •  » Jak zainteresowac laske? szybki schemat by Platinum ELVIS

#1 2008-04-21 21:18:29

Platinum Elvis

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 7
Punktów :   

Jak zainteresowac laske? szybki schemat by Platinum ELVIS

Wielu PUA pisze jak zbudowac attraction, lecz zapominaja o bardzo waznej rzeczy kwalifikacji. Dla mnie kwalifikacja to jest cos bez czego nie moze obyc interakcja z kobieta. Sprawdzam tym czy owa laska spelnia moje kryteria. Dzieki temu dostajemy etykiete "towar limited". Bardzo malo, naprawde mało ludzi nawet ci ktorzy siedza w spolecznosci nie wiedza , ze trzeba kwalifikowac a jak wiedza to robią to źle.

mój schemat:

1. Opener:

(obojetnie co. Mozna otworzyc nawet pierdnieciem. Nie mozna przywiazywac duzej wagi do tego punktu. Oczywiscie dobry opener daje duzo, ale co z tego jak zaraz mozna to stracic. Wg mnie najlepiej dziala kontekstowe)

2. nawiazanie do otaczajacej nas rzeczywistosci czyli potwierdzenie stanu sensorycznego, badz neg. Takie lekkie nasmiewanie sie z laski. Oczywiscie z odpowiednia dozą kalibracji.

3. DHV czyli opowiedzenie historii. Nie bawie sie w zadne sztuczki magiczne. PO co mam udawac Mysterego?

4. widze IOI, bawie sie laska. odpycham ja lekko. Robie lekkie kino

5. kwalifikacja

6. udaje niedostepnego. Przekazuje lekkie zainteresowanie

7. zadaje pytanie (rapport)

8. Number Close

tak wyglada moj plan na okolo 30 minut rozmowy. Oczywiscie w 2 fazie moge zrobic komplement lub nawet budowac rapport. Wszystko zalezy od tego z jaka kobitka rozmawiam. Dlatego tego planu nie bierzcie az tak do serca. Niech kazdy dopasuje do siebie najlepszy:)

Platinum ELVIS

Offline

 
  • Index
  •  » Attraction
  •  » Jak zainteresowac laske? szybki schemat by Platinum ELVIS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fannaruto.pun.pl www.t1234c.pun.pl www.polskipopserver.pun.pl www.glupawka.pun.pl www.sst-club.pun.pl