REAL SISLEY SEDUCE

Mistrzowskie Uwodzenie


#1 2008-04-21 16:56:45

Falasca

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 13
Punktów :   

Krótki art o kwalifikacji

1. Czym jest kwalifikowanie ?
2. Jak to robic ?
3. W ktorym momencie mam zaczac kwalifikowac ?
4. Zalecamy

1. Kiedy dziewczyna jest zainteresowana męzczyzna i chce wejsc do jego swiata to chce sie wykazac aby zostac wybrana. Aby kwalifikowac trzeba znac swoja wartosc, szanowac sie i miec standarty i wymogi, ktorych oczekujesz od kobiety.

2. Wg mnie jest kilka zagrań kwalifikacyjnych


Pierwszy rodzaj kwalifikowania to dostrzeganie

Polega on na mowieniu tego co nam sie podoba w lasce oraz


a) dodawaniu co ten plus oznacza i dla czego

- O masz calkiem sympatyczny usmiech, cenie to w dziewczynach bo to oznacza ze sa
optymistyczne,smiale itd a to lubie w kobietach


b) przekazaniu swoich standardow i dodaniu, ze gdyby ona ich niespelniana to jestes
skory odejsc


- widze ze masz duze poczucie humoru, to dobrze bo gdybys go nie miala musielibysmy sie pozegnac

c) moze byc tez taki moment ze ona nie spelnia 1 ze 100 naszych wymogow wiec wtedy

a) albo gramy push and pullem - dyskwalifikujemy jej ta ceche ktora nam nie odpowiada
ale aby calkowicie nie stracila nas uzyjemy pozniej pull


np. Nie lubisz podrozowac, to nie dobrze bowiem to swiadczy o tym ze jestes zamknieta w sobie, nie lubie ludzi niesmialych ale chyba moge ostatni raz przymknac na cos oko
bowiem Ty masz zadziwiajacy promienny usmiech

b)mozna rowniez odjac lekko jej szacunek jakim ja darzymy  ( pozniej mozna wlaczyc
wyzwanie)

Masz u mnie minusa, a Twoj szacunek spada w dól. Czym innym możesz mnie zainteresować?(wyzwanie)


Dwa to Kwalifikacja przez push and pull

Ta technika polega na kwalifikacji poprzez odpychanie i przyciaganie dziewczyny. Dobrze jest w tym momencie uzywac kina, np gdy uzywamy przyciagania lapiemy hb za rece a, a chwili odpychania puszczamy jej dlonie

Gdy dziewczyna jest nami zainteresowana mozemy powiedziec

wiesz co wydajesz byc sie fajna dziewczyna(przyciaganie) ... ale czy az tak fajna ?(odpychanie), przekonajmy sie chcialbym Cie lepiej poznac(przyciaganie) ... ale zaraz jestes spontaniczna? ...Gdy ona odpowie oczywiscie ze tak, kontynuujemy w stylu to dobrze bo lubie takie dziewczyny (przyciagasz) ... a jestes romantyczna (puszczasz) i tak pare razy

Laska bedzie wchodzila w nasza rame, takie bawienie sie jej emocjami ... (fajny koles ja zaprasza do swego swiata, ale chwile pozniej lekko odpycha poczym przyciaga itd sprawia to ze jeszcze bardziej uwaza nas za nagrode, trudnego faceta i jeszcze bardziej nas pragnie, te emocje ktore sie wyzwalaja dzieki temu rozkochuja ja w nas jeszcze bardziej)


Trzy to Dluzsza Kwalifikacja tutaj zadajemy pytanie, a gdy ona odpowie poprawnie nie chwalimy jej tylko brniemy w to dalej a dopiero na koncu ja chwalimy uszczesliwiajac ja tym samym.

Ja: lubisz plywac ?
Ona: tak
Ja: a jaki styl plywania preferujesz
Ona: motylka jak olimpia
Ja: ooo widze ze naprawde lubisz plywac, lubie takie dziewczyny w dodatku ten styl jest trudny do opanowania pewnie musialas poswiecic duzo na to czasu ... Brawo.

Cztery to Krotka kwalifikacja

komplementy i soi


Komplementy

nie w stylu ladne cyce (obrazliwe), jestes pikna (needy), tylko doceniajace ja

np. swietnie wygladasz w tej sukience, ona sprawia ze wygladasz jeszcze ladniej
niezwykla fryzura, bardzo charakteryztyczna i wyrozniajaca sie z tlumu, pewnie dlugo czasu na nia poswiecilas ?
Wiesz masz taki wspanialy usmiech ... gdy sie smiejesz poprostu czuc Twoja pozytywna aure w calym pomieszczeniu


Soi

Zwracamy uwage na cos co nam sie podoba, w tym wypadku najczesniej na jej piekno fizyczne

np. siedzisz w calkiem seksowny sposob, podoba mi sie to
masz calkiem sexi pupe

Pamietajmy aby nie przesadzic



3. Najczesciej kwalifikuje sie zaraz po wyczuciu, ze ona jest nami zainteresowana i pragnie nas lepiej poznac. Wg schematu Mysterego jest to faza A3.


4. Stworz sobie liste z tym czego wymagasz od kobiety, co lubisz a czego absolutnie nie tolerujesz. I zawsze
sie tego trzymaj ! Pamietaj Twoje kryteria sa najwazniejsze, musisz myslec o sobie dobrze, bowiem Ty jestes najwazniejszy ... a jak lasce cos nie odpowiada, to w ogole zle o Tobie nie swiadczy, gdyz Ty jestes zajebisty
i znasz swoja wartosc i wiesz ze w jej miejsce inna bedzie chciala wejsc i wziasc sobie szczescie

Autor: Wert

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatxninja.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl www.priwm2.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.geografia.pun.pl